Objednávky a kalkulace

Komunikace se zákazníkem je v tomto oboru velice důležitá. My to víme a ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Všechny Vaše objednávky a kalkulace rádi zpracujeme po osobní návštěvě prodejny nebo na e-malu info@nexhk.cz.

Vždy nám nezapomeňte nechat na Vás rychlý kontakt, nejlépe telefonní číslo. Každému zákazníkovi poskytujeme služby k jeho maximální spokojenosti. Jestliže něco nevíte, nebojte se nás kontaktovat a zaptat se!

Několik základních informací:

Vím co potřebuji, ale nevím jak to zrealizovat a (nebo) kolik to bude stát.

Navštivte prodejnu nebo napište na info@nexhk.cz. Poradíme Vám.

Vím přesně co potřebuji, vím (nevím) kolik to bude stát.

Přejděte do příslušné sekce sortimentu a vyberte si z námi nabízeného zboží. Váš požadavek sepište do e-mailu a odešlěte na adresu: info@nexhk.cz. Vaši objednávku zpracujeme, vytvoříme cenovou kalkulaci a odešleme ke schválení. V případě Vašeho odsouhlasení předlohy stává se tato objednávka závaznou.

Jestliže nenajdete na našich stránkách Vámi požadované zboží, kontaktujte nás. Uděláme vše pro to, abychom Vás maximálně uspokojili.

Podklady zasílejte přílohou:

  • texty jako soubory DOCX, PDF, CDR verze 16, TXT,
  • grafiku – loga, obrázky (v rozlišení min. 300dpi) ve formátu TIFF, JPG, PDF, CDR verze 16, vyjímečně AI nebo EPS.

Preferujeme formáty PDF a CDR verze max. 16.

Po přijetí a zpracování Vaší zakázky Vám zašleme náhled k odsouhlasení a po obdržení souhlasu zrealizujeme. Informaci o termínu vyzvednutí zakázky Vám zašleme e-mailem.

RAZÍTKA, VIZITKY

Do e-mailu napište typ a počet kusů.

V případě, že již razítko máte a potřebujete pouze změnit jeho text, objednejte jen ŠTOČEK.

Napište do e-mailu text razítka/vizitek, případně jej přiložte jako přílohu (akceptujeme soubory DOCX, PDF, CDR verze 16, TXT).

Bude-li razítko/vizitka obsahovat i logo, přiložte jej také v rozlišení min. 300dpi (akceptujeme formáty TIFF, JPG, PDF, CDR verze 16, vyjímečně AI nebo EPS).

Máte-li již předlohu razítka/vizitky nebo chcete nové razítko/vizitku co nejvíce podobné starému, nezapomeňte přiložit vzor starého razítka/vizitky.

Všechny tyto informace a soubory odešlete na info@nexhk.cz.

Po přijetí a zpracování Vaší zakázky Vám zašleme náhled k odsouhlasení a po obdržení souhlasu zrealizujeme do 24 hodin. Informaci o termínu vyzvednutí zakázky Vám zašleme e-mailem.

OZNÁMENÍ a LETÁKY

Potřebujete novoroční, svatební, promoční oznámení nebo pozvánku na oslavu, večírek, příp. reklamní letáky? Stejně jako v případě potisku máme pro Vás připraveny na prodejně katalogy oznámení a mnoho druhů textů a vzorů písem. Vaše podklady můžete posílat i e-mailem, případně si i domluvit odbornou konzultaci přímo s grafikem. Vzhledem k množství různých materiálů používaných k výrobě preferujeme opět osobní kontakt.

POTISK

Potisk reklamního zboží, textilu, igelitových tašek, hrnků, propisovacích tužek a dalších předmětů je ve většině případů již velice individuální záležitostí a proto se věnujeme každému zákazníkovi zvlášť a preferujeme osobní kontakt. Na prodejně je možné vybírat z několika katalogů reklamních předmětů a jsou zde i vzorky tužek, tašek, hrnků, metrů, žetonů,… Odbornou konzultaci je možné domluvit si na e-mailu info@nexhk.cz.

CEDULE

Jestliže se jedná o jednoduchý nápis, můžete odeslat jeho text na e-mail info@nexhk.cz, k tomu připsat rozměry textu, barvu textu, případně délku podkladové desky, tloušťku desky, barvu podkladu, počet kusů. Opět však pro Vás máme na prodejně připraven vzorník barev a podkladových materiálů a samozřejmě odbornou pomoc.Složitější cedule a grafiky je vždy lepší řešit po domluvě na prodejně nebo e-mailu.

BUTTONY

Do e-mailu napište rozměr a počet kusů

Dále text, případně jej přiložte jako přílohu (akceptujeme soubory DOCX, PDF, CDR verze 16, TXT).

Nezapomeňte přiložit logo nebo obrázek v rozlišení min. 300dpi (akceptujeme formáty TIFF, JPG, PDF, CDR verze 16, vyjímečně AI nebo EPS).

Všechny tyto informace a soubory odešlete na info@nexhk.cz.

Objednávka čehokoli jiného?

Prostě nám napište nebo přijďte osobně…